על הפסטיבל

במשך זמן רב חלמנו על אירוע שיפגיש את כל קהילת המטפלים והמרפאים בישראל, רצינו ליצור מרחב ללימוד והשראה, להחלפת ידע ושיתופי פעולה.

זוהי התכנסות מקצועית ומעמיקה עטופה בשלושה ימים של פסטיבל מהנה ומעורר השראה.

מעל מאה מורים, מרפאים, מטפלים, מוזיקאים ומרצים חוברים יחד לסוף שבוע ייחודי במינו, ליצירת כפר שלם שכולו ריפוי, ידע והשראה. 

בפסטיבל נוצר תדר מיוחד של ריפוי, קבלה, אחדות ואמת. אנשים מרגישים נוח יותר לחלוק ולשתף, המפגשים אמיתיים, ההתנסויות בסדנאות ובפעילויות השונות משאירות חותם שמהדהד זמן רב אחרי הפסטיבל.

מורים ותוכן
אנו גאים מאוד לארח בפסטיבל את טובי המורים מהארץ ואורחים מהעולם. השקענו זמן רב בליקוט הסדנאות וההרצאות המתאימות ביותר לפסטיבל, וביצירת תכנים ייחודיים לאירוע שאי אפשר לחוות בשום מקום אחר. 

התוכניה נבנתה בתשומת לב רבה על מנת לאפשר מקום למגוון עולמות ותחומים מבלי לותר על העומק והמתודולוגיה. גם מתחילים סקרנים וגם מטפלים ותיקים ימצאו תכנים וסדנאות שמתאימות לרמתם ויאפשרו להם להרחיב אופקים, להתמקצע ולהתנסות בדברים חדשים.

מוזיקה
עבורנו מוזיקה היא רכיב בלתי נפרד מעולם הטיפול. ההתמסרות לצלילים המקודשים, התנועה של הגוף, ההרמוניה הפנימית.

שמנו דגש על המוזיקה ככלי טיפולי וכמלווה ומעצימה את הריפוי.

תוכלו לפגוש מוזיקאים מדהימים בסדנאות ייחודיות ובהופעות בבמה הראשית.
המוזיקה תנועה בין צלילים מדיטטיביים של קערות טיבטיות, פאנטמים ודיג'רדו, ועד להופעות הערב המקפיצות שגורמות לגוף לנוע מעצמו ולשחרר את כל מה שצריך.  

 

תרומת הפסטיבל ושיתופי פעולה

אנו שואפים לשתף פעולה עם מיטב הגופים והארגונים בישראל על מנת לקדם את תחומי הריפוי וליצור פלטפורמה לשיתוף ידע, הפריה הדדית וצמיחה משותפת. 

כבכל המיזמים שלנו, 10 אחוזים מרווחי הפסטיבל ייתרמו לקידום בריאות, יוגה ומודעות לאוכלוסיות וקהילות שזקוקות להנגשה של התחומים הללו.
(יוזמות וארגונים המפעילים פרויקטים ברוח זו מוזמנים לפנות אלינו. 

מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע, זה לא יהיה אותו הדבר בלעדיכם!